Випадки, у яких потрібно повідомити про зміну облікових даних

Повідомлення подають до територіального центру комплектування та соціальної підтримки (далі — ТЦК), у якому перебуває на військовому обліку військовозобов’язаний призовник. чи резервіст. Під час надсилання повідомлення поштою складіть супровідний лист. Повідомлення – документ без адресної частини, його слід надсилати з супровідним листом (п. 10 гл. 1 розд. II Правил організації діловодства та архівного зберігання документів у державних органах, органах місцевого самоврядування, на підприємствах, в установах та організаціях, затверджених наказом Мін’) юсту від 18.06.2015 № 1000/5). Щоб скласти лист, скористайтесь зразком експертів.

 

Надішліть лист із описом вкладення — на підтвердження належного виконання обов’язків із повідомлення про зміну облікових даних працівника.

Якщо Ви особисто відвозите Повідомлення, радимо скласти лист, щоб усі Повідомлення зберігалися в одній справі. Подбайте про відмітку про отримання на другому примірнику листа, який зберігатимете на підприємстві.

Деякі ваші колеги зіткнулися з проблемою — територіальні центри комплектування та соціальної підтримки (далі — ТЦК) відмовлялися отримувати повідомлення, які особисто привозили відповідальні за ведення військового обліку. Причина — не вказано реєстраційний номер облікового запису в Єдиному державному реєстрі призовників, військовозобов’язаних та резервістів (далі — ЄДРВ).

Інформацію до Повідомлення вносять, зокрема, з військово-облікового документа. На сьогоднішній день ТЦК ще не мали можливості внести реєстраційний номер облікового запису до ЄДРВ до військово-облікових документів усіх працівників. Але це в жодному разі не повинно бути причиною, яка перешкоджає подати повідомлення у строки, визначені Порядком.

Якщо ТЦК відмовляється прийняти повідомлення без номера в ЄДРВ, надішліть його поштою із супровідним листом. Надішліть документи листом з описом вкладення.                 

Догори