17 та 18 грудня 2022 до Дня святого Миколая на базі пунктів незламності у Комарській сільській територіальній громаді Волноваського району та Олександрівській об’єднаній територіальній громаді Краматорського району керівниками гуртків Донецького обласного еколого-натуралістичного центру (далі – ДОЕНЦ) проведено майстер-класи: «Креативна ялинкова прикраса», «Чобіток святого Миколая з фоамірану», «Новорічна ялинка» (у техніці айріс фолдінг), – у яких взяли участь біля 70 дітей.
У гуртках пройшли тематичні заходи (дистанційно). Вихованці писали листи святому Миколаю з мрією про нашу Перемогу та мир в Україні, виготовляли поробки.
![](http://www.donoenc.com.ua/wp-content/uploads/2022/12/photo_2022-12-18_20-31-29-1024x1024.jpg)