Вітаємо переможців! Пишаємося вами!
Номінація «Український коровай»
І місце – Мулик Вікторія Дмитрівна (6 клас), вихованку гуртка «Флористика дизайну інтер’єру» Донецького еколого-натуралістичного центру. Назва роботи: « Український коровай». Керівник: Боєнко Лариса Григорівна
ІІІ місце – Малаєвих Ілля (11 клас), вихованець гуртка ДОЕНЦ Покровського району Донецької області. Назва роботи: «Український весільний коровай» (родинний)». Керівник : Касьянова С.В.
Номінація «Український рушник»
ІІ місце – Пеженко Анна, учениця Олександрівського закладу ЗССО І-ІІІ ступеня Олександрівської селищної ради Донецької області. Керівник: Шкарупило Марина.
Ви – найкращі!
![](http://www.donoenc.com.ua/wp-content/uploads/2022/11/314946754_549835760481579_1732023657442768824_n.jpg)