24 серпня 2022 року розпочалася обласна екологічна експедиція, присвячена Дню Незалежності України. На захід зареєструвалося 40 учасників. Зустріч проходила на платформі Google Meet в режимі онлайн. Організатор – Донецький обласний еколого-натуралістичний центр.
З вітальним словом до присутніх звернулися: в.о. директора ДОЕНЦ Галина Мирна та провідний фахівець з екологічної освіти РЛП «Клебан-Бик» – Галина Семеніхіна. Приємно відзначити, що до заходу долучилися вихованці Обласний еколого-натуралістичний центр, Дніпро та Екологи-натуралісти Одеського обласного гуманітарного центру.
Діти та учнівська молодь творчо захищали картини, виконані у техніці – ошибана, відгадували ребуси та цікаві завдання, отримали домашнє завдання: «Малюємо кавою тематичні малюнки до Дня Незалежності України» за представленим майстер-класом від керівника гуртка ДОЕНЦ, методиста Тетяни Нестерової. Експедиція триватиме до 26 серпня включно. Далі буде!
![](http://www.donoenc.com.ua/wp-content/uploads/2022/08/301204819_5518569364868737_8905342543455335689_n-1024x819.jpg)