Засідання у березні

Традиційно у третій четвер місяця, 21.03.24, екоактивна молодь Донеччини зібралася в дистанційному просторі МЕЕТ на чергові збори, які були присвячені розгляду питання «Що означає чисте довкілля? Як ми впливаємо на довкілля і, що треба зробити щоб довкілля було чистим?» Сьогодні юні парламентарії розглянули пропозиції щодо організації Акції «Зробимо своє довкілля чистим»
В ході роботи он-лайн конференції говорили про проблеми забруднення довкілля обумовлені бойовими діями на Донеччині, про Весняні підпали сухостою, балок і заплав річок. Проєкт Антипал на часі!
Провідна фахівчиня з екологічної освіти Регіонального ландшафтного парку Клебан-Бик Семеніхіна Г.М. розповіла Про шкідливий вплив підпалів і степових пожеж на довкілля, а також про нанесену природі шкоду і збитки від військової агресії рф.
Лідери ДЕПу окреслили вектори дій до організації і проведенння Акції і визначили: «Що ми можемо зробити для захисту довкілля і протидії зміни клімату?»
А потім організували перегляд і обговорення відео-роликів з екологчної тематики.
Вирішили впроваджувати і розвивати Екоблогінг і популяризувати Екологічний Тік-Ток від ДЕПу ДОЕНЦ, з метою розвитку екосвідомості і ековідповідальності не тільки учнівської молоді, а й дорослих громадян.
Догори